چند کلمه ای درباره ما

کامل ترین و کاربردی ترین آموزش قارچ در کل کشور‌

هدف شغلی

 هدف تیم قارچ هدیه آموزش پرورش قارچ به صورت کاملا کاربردی و  با روشی ساده و روان برای علاقمندان به این شغل می باشد.

فرآیند کاری ما

در این سایت آموزش های کاربردی و حرفه ای در زمینه پرورش قارچ را دریافت کنید‌. از پشتیبانی های بهره مند شوید و از فروشگاه تجهیزات ما با کیفیت ترین و ارزان ترین محصولات را تهیه کنید‌.

هدف بنیان‌گذار آکادمی قارچ هدیه؟؟؟

هدف تیم قارچ هدیه آموزش پرورش قارچ به صورت کاملا کاربردی و با روشی ساده و روان برای علاقه‌مندان به این شغل می باشد.

تیم قارچ هدیه بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه آموزش و صادرات قارچ ارائه دهنده روش ها و آموزش های به روز برای علاقمندان به پرورش قارچ می باشد. ما راهنمای شما در مسیر تولید قارچ از طراحی سالن تا فروش قارچ خواهیم بود. تا به یک کارآفرین موفق در زمینه تولید قارچ تبدیل شوند ..
ماموریت ما ارائه ی آموزش های لازم برای پرورش قارچ به شیوه یی ساده و کاملا کاربردی است، تا هر فردی بتواند به راحتی این مهارت پرسود را یاد بگیرد و از این فرصت برای کسب درآمد استفاده کند.
آموزش های ما حاصل تجربه چندین ساله در زمینه پرورش قارچ است که با ارائه به روز ترین اطلاعات، به شما در رسیدن به هدف تان و تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق ، کمک می کند.
ما باور داریم که هر فردی و با هر سطحی از اطلاعات ، با استفاده از آموزش های ما می تواند با کم ترین هزینه و امکانات ، به یک قارچ کار موفق و ماهر تبدیل شود .

کارآموزان تیم قارچ هدیه

قارچ هدیه هم اکنون این افتخار را دارد که به عنوان بزرگترین و تخصصی ترین تیم در زمینه آموزش قارچ ، به روز ترین اطلاعات و آموزش ها را به بیش از سه هزار کارآموز در سراسر ایران ، ارائه داده است. امروزه تیم قارچ هدیه نه تنها در ایران بلکه در کشورهای مختلف مانند (امارات، کویت، قطر، عراق،بحرین، سوریه، لبنان، عربستان ،مراکش افغانستان، پاکستان،اقلیم کردستان ) ، بیش از دو هزار کارآموز موفق دارد.

درباره بنیان گذار تیم قارچ هدیه
خانم هدیه اعتمادی فرد موسس و مالک آکادمی قارچ هدیه با بیش از ۱۶ سال سابقه می باشند.‌خانم اعتمادی فرد کار آفرین موفق در زمینه صادرات قارچ ، صادرات تجهیزات قارچ و همچنین صادرات کمپوست قارچ به کشورهای عربی می باشند. ایشان اولین نفری هستند که کمپوست فاز ۳ را به کشورهای عربی صادر کردند. خانم اعتمادی فرد مسلط به زبان عربی هستند و بیش از دو هزار کارآموز از کشورهای سوریه، لبنان، قطر، بحرین، امارات، کویت، عراق،مراکش عربستان،افغانستان و..... دارند.

سوالی دارید؟ با ما در ارتباط باشید

پرورش قارچ چند روز کاری دارد ( دوره پرورش قارچ چند روزه است ) ؟

دوره پرورش قارچ یک دوره دو ماهه است ، ماه اول کشت و ماه دوم برداشت می باشد . در این دوره دو ماهه سالندار ۵ روزه کاری دارد و بقیه روزها فقط چک کردن دما و رطوبت سالن می باشد . پس می توان پرورش قارچ را به عنوان شغل دوم در نظر گرفت .

آیا می توان قارچ دکمه را در هر شرایط آب و هوایی پرورش داد ؟

بله ، به این دلیل که در پرورش قارچ ما نیاز به یک سالن (فضای بسته) داریم و با کولر و بخاری دمای سالن را کنترل میکنیم ، پس شرایط آب و هوایی بیرون تاثیری بر پرورش قارچ ندارد و در هر شرایط آب و هوایی می شود قارچ را پرورش داد .

چه محصولات دیگری را می توان از قارچ تولید کرد ؟

از جمله محصولات بسیار پرطرفدار در پرورش قارچ ، ترشی قارچ ، قارچ بلانچ شده ، پودر قارچ و ... می باشد . 

بازار فروش قارچ دکمه ای چگونه است ؟

قارچ دکمه ای یکی از پرطرفدارترین قارچ ها در کل دنیا می باشد . بازار فروش قارچ می تواند مشتریان محلی ، سوپر میوه ها ، سوپر مارکت ها ، میوه و تربار ، فست فودها ، رستوران ها و ... باشد.

آیا پرورش قارچ نیاز به مجوز دارد ؟

خیر ، پرورش قارچ جزء مشاغل خانگی می باشد و نیاز به هیچ مجوزی جهت راه اندازی سالن سنتی ندارد .