چند کلمه ای درباره ما

کامل ترین و کاربردی ترین آموزش قارچ در کل کشور‌

هدف شغلی

 هدف تیم قارچ هدیه آموزش پرورش قارچ به صورت کاملا کاربردی و  با روشی ساده و روان برای علاقمندان به این شغل می باشد.

فرآیند کاری ما

در این سایت آموزش های کاربردی و حرفه ای در زمینه پرورش قارچ را دریافت کنید‌. از پشتیبانی های بهره مند شوید و از فروشگاه تجهیزات ما با کیفیت ترین و ارزان ترین محصولات را تهیه کنید‌.

درباره بنیان‌گذار آکادمی قارچ هدیه

سلام من هدیه اعتمادی فرد هستم.کارآفرین برتر در زمینه تولید٬ مشاوره و آموزش قارچ و البته صادر کننده قارچ و تجهیزات آن به  کشورهای  حوزه خلیج فارس، به سایت من خوش آمدید!۱۴ سال پیش وقتی دانشجو فیزیک بودم توی فکر پرورش قارچ بودم آموزشگاه جفت، آموزشگاهی که من بصورت ساعتی تدریس میکردم به من پیشنهاد داد جزوه ی رو مطالعه کنم و پرورش قارچ را تدریس کنم منم قبول کردم و به فکر افتادم شروع کنم با یک انباری تقریبا خرابه و با یک شریک کارو شروع کردم چون اون زمان سرمایه کافی نداشتم خلاصه با همون انباری شروع کردم ولی باز بعنوان شغل دوم، از سود همون سالن سالن دوم رو زدم بعد سوم و … در کنارش کار تدریس فیریک رو داشتم اینجا دیگه ارشدم رو گرفته بودم و برای خودم آموزشگاه علمی داشتم که ۱۲ تا معلم رو خودم حقوق میدادم ولی متوجه شدم هم خیلی علاقه دارم به پرورش قارچ و هم آینده ی بهتری داره پس فیزیک رو با آموزشگاه و … کنار گذاشتم و تمرکز کردم روی کار پرورش، فروش و صادرات قارچ الان به لطف خدا کارآفرین برتر هستم توی زمینه‌ی پرورش و صادرات قارچ و صادرات قارچ رو دارم به کشورهای کویت، امارات، قطر، عراق و … و توی کشور ایران و کشورهای حوزه‌ی خلیج فارس برند هستم در زمینه‌ی پرورش قارچ توی این سایت می‌خوام به لطف خدا از تجربه‌ی ۱۴ ساله‌ی خودم از یک سالن شروع کردم تا درآمد دلاری از پرورش قارچ رو بتون بگم

سوالی دارید؟ با ما در ارتباط باشید

پرورش قارچ چند روز کاری دارد ( دوره پرورش قارچ چند روزه است ) ؟

دوره پرورش قارچ یک دوره دو ماهه است ، ماه اول کشت و ماه دوم برداشت می باشد . در این دوره دو ماهه سالندار ۵ روزه کاری دارد و بقیه روزها فقط چک کردن دما و رطوبت سالن می باشد . پس می توان پرورش قارچ را به عنوان شغل دوم در نظر گرفت .

آیا می توان قارچ دکمه را در هر شرایط آب و هوایی پرورش داد ؟

بله ، به این دلیل که در پرورش قارچ ما نیاز به یک سالن (فضای بسته) داریم و با کولر و بخاری دمای سالن را کنترل میکنیم ، پس شرایط آب و هوایی بیرون تاثیری بر پرورش قارچ ندارد و در هر شرایط آب و هوایی می شود قارچ را پرورش داد .

چه محصولات دیگری را می توان از قارچ تولید کرد ؟

از جمله محصولات بسیار پرطرفدار در پرورش قارچ ، ترشی قارچ ، قارچ بلانچ شده ، پودر قارچ و ... می باشد . 

بازار فروش قارچ دکمه ای چگونه است ؟

قارچ دکمه ای یکی از پرطرفدارترین قارچ ها در کل دنیا می باشد . بازار فروش قارچ می تواند مشتریان محلی ، سوپر میوه ها ، سوپر مارکت ها ، میوه و تربار ، فست فودها ، رستوران ها و ... باشد.

آیا پرورش قارچ نیاز به مجوز دارد ؟

خیر ، پرورش قارچ جزء مشاغل خانگی می باشد و نیاز به هیچ مجوزی جهت راه اندازی سالن سنتی ندارد .